Workout

Kondiční trénink s Petrem

Rozvrh

úterý 07:00-08:00 Kondiční trénink
čtvrtek 19:30-20:30 Kondiční trénink

Pro účast na tréninku nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti s tímto typem cvičení!

Proč zvolit kondiční trénink?

Mnoho lidí nemá kvůli veškerým povinnostem zrovna času nazbyt. Cvičení a pohyb se tak kvůli nedostatku času odkládají až na poslední místo a dovednosti, jako kondice, koordinace, vytrvalost, síla, výdrž se často vytrácí.
 
Funkční přístup k tréninku tě připraví na vnímání pohybů, které provádíme v každodenním životě nehledě na svou výkonnost.
 
Tento způsob tréninku je vhodný pro každého, ať už jsi obětavý rodič, člověk manuálně pracující, nebo člověk trávicí celý den v kanceláři. Ať už jsi prarodič, který chce aktivně trávit čas s vnoučaty, nebo teenager, který nezná limity.
Každý je vítán.

Petr Barot

Jmenuji se Petr Barot. Jsem certifikovaný fitness trenér II. třídy, trenér kulturistiky, osobní trenér, instruktor kondičního cvičení a výživový specialista pod hlavičkou RLS Institutu.

Světu fitness a všemu kolem se aktivně věnuji více než 7 let. Miluji pohyb a baví mě předávat své zkušenosti dál. Vím, jak správně a efektivně sestavit jídelníček i tréninkové plány. Ke každému přistupuji individuálně podle vytyčených cílů, věku, pohlaví, ale i kondice. Někdo chce zhubnout, jiný nabrat svaly, nebo zlepšit kondici. Všem ale pomáhám dosáhnout cílů a cítit se lépe fyzicky i psychicky.

Sleduji moderní trendy, sám se stále vzdělávám a hledám vlastní cesty, jak klientům pomoct co nejefektivněji a navíc formou, která je baví a vyhovuje jim.

Na co se zaměřuje?

  • formování postavy (redukce tuku, nabrání svalů, zpevnění postavy)

  • rozvoj síly a zvýšení kondice

  • kompenzační cvičení a fyziofitness

  • výživové poradenství