Workout

Své místo na tréninku si rezervuj na flexiblespot@gmail.com

Rozvrh

pondělí

čtvrtek

19:45-20:45

19:00-20:00

Kruhový trénink s Markétou

Kruhový trénink s Markétou

   

Pro účast na tréninku nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti s tímto typem cvičení!

Proč zvolit kruhový trénink?

Kruhový trénink je velice efektivní metoda cvičení, kde si procvičíte a posílíte celé tělo. Umožňuje spalování tuků a posilování svalů zároveň. 
Skládá se z několika stanovišť zaměřených na různé svalové partie, mezi nimiž se přesouváte a putujete „v kruhu“, v tom spočívá systém kruhového tréninku. 
Protože se střídají intervaly maximálního výkonu s odpočinkem, tělo se dostává do lehkého šoku a z klidovější tepové frekvence přechází do anaerobní frekvence, kdy tělo bere energii z tuků a začíná je spalovat. Kruhový trénink je proto velice účinný na zlepšení kondice, tvarování těla, a především na hubnutí.
 
Při pravidelných návštěvách našich kruhových tréninků můžete rychle pozorovat výsledky v podobě zvýšené fyzické kondice, nárůstu svalové hmoty, zpevnění postavy a redukce tuku.
 
Zakládáme si na individuálním přístupu a proto jsou jednotlivá stanoviště upravována podle potřeb každého z účastníků. Trénink tedy zvládne i úplný začátečník a profi sportovec od nás dostane pořádně zabrat! 

Markéta Kramolišová

Ahoj, jmenuji se Markét. Studuji na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK. Již od mala je sport pro mě nepostradatelnou součástí, věnovala jsem se závodně atletice 7 let, kde jsem zažila spoustu kondiční a silové přípravy. Poté jsem našla cestu k posilování a začala si rozšiřovat znalosti v oblasti fitness. Momentálně trénuji skupinku atletické přípravky a také vedu campy a kroužky na inline bruslích pro děti i dospělé. Na mých lekcích mě uvidíte vždy v dobré náladě, uslyšíte hodně podpory a prožijete trénink v příjemně naladěné atmosféře.