Workout

Své místo na tréninku si rezervuj na flexiblespot@gmail.com

Rozvrh

středa

čtvrtek

07:00-08:00

19:00-20:00

 

ABS+Booty trénink pro ženy 

Kruhový trénink s Petrem

 

pátek7:00-8:00Kruhový trénink s Markétou

Pro účast na tréninku nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti s tímto typem cvičení!

Proč zvolit kruhový trénink?

Kruhový trénink je velice efektivní metoda cvičení, kde si procvičíte a posílíte celé tělo. Umožňuje spalování tuků a posilování svalů zároveň. 
Skládá se z několika stanovišť zaměřených na různé svalové partie, mezi nimiž se přesouváte a putujete „v kruhu“, v tom spočívá systém kruhového tréninku. 
Protože se střídají intervaly maximálního výkonu s odpočinkem, tělo se dostává do lehkého šoku a z klidovější tepové frekvence přechází do anaerobní frekvence, kdy tělo bere energii z tuků a začíná je spalovat. Kruhový trénink je proto velice účinný na zlepšení kondice, tvarování těla, a především na hubnutí.
 
Při pravidelných návštěvách našich kruhových tréninků můžete rychle pozorovat výsledky v podobě zvýšené fyzické kondice, nárůstu svalové hmoty, zpevnění postavy a redukce tuku.
 
Zakládáme si na individuálním přístupu a proto jsou jednotlivá stanoviště upravována podle potřeb každého z účastníků. Trénink tedy zvládne i úplný začátečník a profi sportovec od nás dostane pořádně zabrat! 
 

Lekce ABS + Booty s Markétou 

Lekce určená pouze pro ženy, kde se budeme věnovat tomu svému. Procvičíme zde především partie břicha, zadku a stehen, ale nezapomene ani na zbytek těla. Cvičit budeme oproti kruhovému tréninku v delších intervalech, abychom daly více zabrat jednotlivým partiím. 

 

Petr Barot

Jmenuji se Petr Barot. Jsem certifikovaný fitness trenér II. třídy, trenér kulturistiky, osobní trenér, instruktor kondičního cvičení a výživový specialista pod hlavičkou RLS Institutu.

Světu fitness a všemu kolem se aktivně věnuji více než 7 let. Miluji pohyb a baví mě předávat své zkušenosti dál. Vím, jak správně a efektivně sestavit jídelníček i tréninkové plány. Ke každému přistupuji individuálně podle vytyčených cílů, věku, pohlaví, ale i kondice. Někdo chce zhubnout, jiný nabrat svaly, nebo zlepšit kondici. Všem ale pomáhám dosáhnout cílů a cítit se lépe fyzicky i psychicky.

Sleduji moderní trendy, sám se stále vzdělávám a hledám vlastní cesty, jak klientům pomoct co nejefektivněji a navíc formou, která je baví a vyhovuje jim.

  • formování postavy (redukce tuku, nabrání svalů, zpevnění postavy)

  • rozvoj síly a zvýšení kondice

  • kompenzační cvičení a fyziofitness

  • výživové poradenství

Markéta Kramolišová

Ahoj, jmenuji se Markét. Studuji na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK. Již od mala je sport pro mě nepostradatelnou součástí, věnovala jsem se závodně atletice 7 let, kde jsem zažila spoustu kondiční a silové přípravy. Poté jsem našla cestu k posilování a začala si rozšiřovat znalosti v oblasti fitness. Momentálně trénuji skupinku atletické přípravky a také vedu campy a kroužky na inline bruslích pro děti i dospělé. Na mých lekcích mě uvidíte vždy v dobré náladě, uslyšíte hodně podpory a prožijete trénink v příjemně naladěné atmosféře.